Co má společného úklid s lehkostí s astrologií?!

Mnohé. Například, že svou lehkost si udržuje i tím, že si všímá, zda Měsíc dorůstá, nebo couvá. A podle toho uklízí a pracuje se záměrem, aby se zbavil starého, nebo naopak přilákal “něco” nové, co bude člověka bavit a naplňovat.

Využívejte pro sebe fáze měsíce a roku

Využijte sílu měsíce, která má tak mocný vliv na moře, oceány, že jejich hladiny zvedá a snižuje i o několik metrů. To musí být síla!

A teď si představte, že se stejnou silou:

 • se zbavujete špíny, nepotřebných věcí,
 • zvete nové příležitosti do svého života,
 • uskutečňujte s ní své plány. 🙂

Obecně je známo, že při dorůstajícím měsíci má člověk pečovat o to, co chce aby rostlo. Naopak při couvajícím měsíci se má zbavovat všeho, co už ve svém životě nechce.

Zbavujte se špíny a nepotřebných věcí právě, když Měsíc COUVÁ. 

Vyzkoušejte, že když zapojíte do úklidu měsíční cykly, půjde vám uklízení lépe od ruky.

No, všeho najednou se nezbavíte

Vůbec je lepší postupovat po jednotlivých krocích, po částech – vždy se zaměřit na 1, maximálně 3 oblasti, kterým se budete věnovat.

Které by to měly být?! S tím vám pomůže Slunce, to v jakém se zrovna nachází astrologickém znamení.

Chcete také umět uklízet v souladu s ročním obdobím?

Mám v plánu o tomto způsobu uklízení více psát a vytvořit i on-line průvodce tímto stylem uklízení. Nejraději bych ho vytvořila hned… ale nejde to. Možná bude už v srpnu.

Pokud ho nechcete promeškat, nebo příští článek na toto téma, zůstaňte se mnou ve spojení – to si zajistíte, když kliknete na toto zelené tlačítko:

Chci zůstat v kontaktu

Co můžete udělat už teď

10. – 22. 7. očistěte “domov” a své city – uleví se vám

Měsíc couvá a Slunce je ve znamení Raka, které je představitelem rodiny, “domova” (zde to nenío interiéru, ale o lidech, kteří s vámi “domov” vytvářejí), lidského nitra a citů.

To je ideální čas si v těchto životních oblastech udělat pořádek. Začněte tím, že pořádně uklidíte a zbavíte se starých věcí. S tématem rodiny souvisí i vztahy s rodiči, sourozenci a dalšími. A hlavně je to o vztahu k sobě.

Kde začít, když nemáte čas?

Nevíte-li, kde začít, nebo jak na to, domluvte si se mnou Skype-konzultaci, v rozsahu 30-90 minut. Více o konzultacích, včetně ceny, se dočtete na mé “interiérovém” webu zde >>

 • Nebo mi rovnou napište mail na iva@ivakolarova.cz.
 • Raději voláte, nebo posíláte SMSky? Máte-li vážný zájem o konzultaci, zavolejte mi na

Mé telefonní číslo

Není potřeba se dlouho vybavovat a a řešit, co a jak. Důležité je, abyste se rozhodně pustili do očisty svého domova, a tak svého rodinného života – nejen u vás doma. Ideální čas je opravdu teď 10. – 22. 7. Tak neváhejte a pusťte se do toho.

7. – 19. 9. bude příležitost udělat pořádek v životě a zlepšit umění hospodařit

Měsíc bude couvat a Slunce bude ve znamení Panny, která má na starosti řád, systém, pořádek, hospodaření s úrodou, aby bylo dostatek potravy po celý rok. Je to i o hospodaření s časem, penězi a vnitřní silou.

Líbí se vám to?! Pak se těšte, protože mám v plánu už 1 konkrétního on-line průvodce

Jak uklízet, pro lepší hospodaření s penězi, časem …

Kdy dostanete maily, které vás v období 7. – 19. 9. navedou, co konkrétně a kde doma udělat proto, abyste uměli lépe spravovat své peníze, čas, pozornost, energii a síly. Zkrátka, abyste měli více času na to, co děláte rádi a mohli si konečně koupit něco, po čem sníte a na co vám stále nezbývají peníze – v mém případě je to nová postel s čalouněným čelem. 😉

Chcete umět takto uklízet, abyste si plnili své sny? Zajímá vás to?! Pak mi svěřte svůj e-mail a já i vám  pošlu zprávu, co se děje nového v tomto projektu:

Chci zůstat v kontaktu

Přeji krásný den,

Iva

Iva Kolářová

Návrhářka interiérů ladících s duší a průvodkyně tvorbou domovů,
která i vás naučí jak s lehkostí pečovat o svůj domov, aby on pak hýčkal vás. :)

Ivě můžete napsat nebo se ji zeptat na iva@ivakolarova.cz
Používáte FB? Připojte se ke skupině Úklid s lehkostí .

Komentáře

 • Vánoční úklid krok za krokem

 • Zkroťte nepořádek jednou provždy

 • Úklidový tahák pro životní pohodu

 • Nejnovější příspěvky

 • TAHÁK Jak začít uklízet s lehkostí

 • 6 týdenní Průvodce VELKÝM úklidem domova

 • Rubriky

 • Ve spojení i na FB

 • Uklízejte s lehkostí :)

  Objednejte si sérii e-mailů, která vám představí úklidové pomocníky a naučí i vás mít uklízení raděj. Navíc to bude kořeněno poznatky z Feng-Shui.

  Vaše osobní údaje (jméno, e-mailová adresa) jsou u mě v bezpečí a budu (Iva Kolářová, IČ 601 24 415) je na základě Vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy.
  Stisknutím tlačítka vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro zaslání e-booku a dalších newsletterů ode mě, které se budou týkat souvisejícího tématu.
  Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko ODHLÁSIT v každém zaslaném e-mailu.


  Zadejte váš e-mail a jméno do formuláře, klikněte na tlačítko a já vám 1x týdně pošlu tipy, jak na úklid s lehkostí:

 • Ladíme domov pro skvělý život

  Pečovat o domov můžete i díky  úpravám interiérů, které propojují feng-shui s interiérovým designem, architekturou, osobním růstem a dalšími oblastmi života. Začtěte se na mé osobním blogu zde >>