Jak na vánoční úklid během 7 dní

Opět nestíháte včas uklidit na Vánoce?!

Jejda, už je 22.12. (nebo ještě později!) a k vánočnímu úklidu jste se ještě nedostali? Zato kamarádka už vám líčila, že před 1. adventní nedělí umyla první polovinu oken, před 2. adventní nedělí zbytek. Že má vyprané záclony, závěsy… a vy stále nic.

Děsíte se představy, že zas budete uklízet až 2 poslední večery před štědrým dnem. A to znamená, že to nebude pořádně, a navíc budete naštvaná a přitom utahaná.

Nevzdávejte se

Přestaňte věšet hlavu. Naopak se narovnejte a zhluboka se nadechněte. Dýchejte volně.

Zde máte řešení:

Průvodce vám řekne, kde, co, jak máte udělat, abyste na Vánoce měli, co nejuklizeněji. Je připravený s ohledem na vaši časovou vytíženost – takže ať už máte 30 minut, nebo 3 hodiny – budete mít, co uklízet.

Samozřejmě je kvalitnější úklid budete mít po 3 hodinách. Ale umíte si představit, že poslední týden před Vánoci máte každý den 3 hodiny času na uklízení?!

A kdy byste pekli rohlíčky?!

Mailový průvodce

vás provede krok za krokem, den za dnem kompletním procesem – kdy se na vánoční úklid naladíte, pak se pustíte během 7 dnů do úklidu, a následující dny pořádek budete udržovat, abyste si letošní vánoční svátky vychutnali v klidu, pohodě a příjemné rodinné náladě.

První průvodce sice začal už v pátek 15.12. odpoledne.

Ale i v neděli 24.12. ráno máte šanci uklidit

Vše je připraveno tak, aby jste večer 24.12. usedli ke štědrovečernímu stolu v příjemném, upraveném a čistém prostředí. 😉 … Pro vás naštěstí (pro mě bohužel) mám 27 letou zkušenost s – odevzdáváním zápočtů, projektů a domýšlením finálních organizačních záležitostí pro různá setkávání a dodělávání věcí – na poslední chvíli. 

Chcete-li mít uklizeněji, přestaňte váhat a objednejte si průvodce >> přes tuto stránku

Iva

Iva Kolářová

Návrhářka interiérů ladících s duší a průvodkyně tvorbou domovů,
která i vás naučí jak s lehkostí pečovat o svůj domov, aby on pak hýčkal vás. :)

Ivě můžete napsat nebo se ji zeptat na iva@ivakolarova.cz
Používáte FB? Připojte se ke skupině Úklid s lehkostí .

Komentáře

 • Vánoční úklid krok za krokem

 • Zkroťte nepořádek jednou provždy

 • Úklidový tahák pro životní pohodu

 • Nejnovější příspěvky

 • TAHÁK Jak začít uklízet s lehkostí

 • 6 týdenní Průvodce VELKÝM úklidem domova

 • Rubriky

 • Ve spojení i na FB

 • Uklízejte s lehkostí :)

  Objednejte si sérii e-mailů, která vám představí úklidové pomocníky a naučí i vás mít uklízení raděj. Navíc to bude kořeněno poznatky z Feng-Shui.

  Vaše osobní údaje (jméno, e-mailová adresa) jsou u mě v bezpečí a budu (Iva Kolářová, IČ 601 24 415) je na základě Vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy.
  Stisknutím tlačítka vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro zaslání e-booku a dalších newsletterů ode mě, které se budou týkat souvisejícího tématu.
  Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko ODHLÁSIT v každém zaslaném e-mailu.


  Zadejte váš e-mail a jméno do formuláře, klikněte na tlačítko a já vám 1x týdně pošlu tipy, jak na úklid s lehkostí:

 • Ladíme domov pro skvělý život

  Pečovat o domov můžete i díky  úpravám interiérů, které propojují feng-shui s interiérovým designem, architekturou, osobním růstem a dalšími oblastmi života. Začtěte se na mé osobním blogu zde >>