Něco je špatně? Umyjte okna

A to nejlépe teď hned!

Že na to nemáte čas? Já ho také nemívala. Ale vymyslela jsem si systém, abych měla na drobný úklid s lehkostí čas vždy, když ho budu potřebovat. Protože tento úklid pomáhá řešit osobní, vztahové, profesní problémy mnohem lépe a rychleji, než kouč, terapeut či mentor.

Umyjte-okna_uklidSlehkosti.cz

Základem je systém a účinní pomocníci

Víte-li JAK a S ČÍM okna umýt, pak vám stačí 5 minut na jedno dvoukřídlé okno (přesněji na 4 skleněné plochy, vnitřní a vnější parapet, což je dostačující, když se nejedná o generální úklid). A to stihnete během přestávky, kdy se vám louhuje čaj.

Pokud nevíte a hledáte snadné úklidové řešení, najdete ho v článku Jak na čistá okna a zrcadla pro nezkreslený pohled na život.

Chcete další úklidové fígle, a tak zlepšit přístup k péči o domov?!

Objednejte si 3 měsíčního mailového průvodce 10 KROKŮ k uklizenějšímu domovu, kde se naučíte 10+2 triků pro uklizenější domov. A najdete tam toho mnohem víc ;), jak o tom píšu na stránce 10 KROKŮ.  

Líbí se vám můj úklidový styl?

Na 3 měsíčního průvodce se zatím necítíte? Zůstaňte se mnou ve spojení – objednejte si posílání zpráv přes formulář níže:

Zadejte váš e-mail a jméno do formuláře, klikněte na tlačítko a zůstaneme v kontaktu (1x za 2 týdny až 2 měsíce): 

Vážím si Vaší důvěry. Vaše údaje slouží pouze pro naši komunikaci. Odesláním formuláře mi dáváte Váš souhlas se zasíláním obchodních sdělení. Tento souhlas můžete kdykoliv odvolat. Více zde

Iva Kolářová

Návrhářka interiérů ladících s duší a průvodkyně tvorbou domovů,
která i vás naučí jak s lehkostí pečovat o svůj domov, aby on pak hýčkal vás. :)

Ivě můžete napsat nebo se ji zeptat na iva@ivakolarova.cz
Používáte FB? Připojte se ke skupině Úklid s lehkostí .

Komentáře

 • Vánoční úklid krok za krokem

 • Zkroťte nepořádek jednou provždy

 • Úklidový tahák pro životní pohodu

 • Nejnovější příspěvky

 • TAHÁK Jak začít uklízet s lehkostí

 • 6 týdenní Průvodce VELKÝM úklidem domova

 • Rubriky

 • Ve spojení i na FB

 • Uklízejte s lehkostí :)

  Objednejte si sérii e-mailů, která vám představí úklidové pomocníky a naučí i vás mít uklízení raděj. Navíc to bude kořeněno poznatky z Feng-Shui.

  Vaše osobní údaje (jméno, e-mailová adresa) jsou u mě v bezpečí a budu (Iva Kolářová, IČ 601 24 415) je na základě Vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy.
  Stisknutím tlačítka vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro zaslání e-booku a dalších newsletterů ode mě, které se budou týkat souvisejícího tématu.
  Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko ODHLÁSIT v každém zaslaném e-mailu.


  Zadejte váš e-mail a jméno do formuláře, klikněte na tlačítko a já vám 1x týdně pošlu tipy, jak na úklid s lehkostí:

 • Ladíme domov pro skvělý život

  Pečovat o domov můžete i díky  úpravám interiérů, které propojují feng-shui s interiérovým designem, architekturou, osobním růstem a dalšími oblastmi života. Začtěte se na mé osobním blogu zde >>