A co na nádobí – ruční mytí

U nás myjeme nádobí klasicky – ve dřezu

Myčku nepoužíváme. Takže dohady, kdo má “dnes” umývat nádobí, byly na denním pořádku.

Od té doby, co máme Prostředek na ruční mytí s vůní Pitaya, děti méně protestují že jsou na řadě. Dokonce i syn přestal odmítat používat “jar”. Takže nádobí není po jeho péči mastné a je čistší.

Rozumějte jsem matka, která raději párkrát jí z mastnějšího nádobí, než aby ustoupila, že by dítě neumývalo nádobí, když to neumí. Zas na druhou stranu vím, že v tomto případě mám postupovat postupně.

2025(1) Prostředek na ruční mytí je koncentrátem, který můžete naředit, nebo se naučit používat malé množství. Máte-li malé děti, řeďte! Až vám dojde menší 400 ml balení, pořiďte si cenově výhodnější náhradní náplň 1000 ml.

Tento prostředek obsahuje i pečující složku pro vaše ruce Aloe Vera a heřmánek! A můžete ho mít ve více vůních – pomeranč, lesní plody, mango, aloe a v prázdninové melounovo-okurkové.

Ach ta zaschlá špína!2027

Občas se zadaří a jídlo na nádobí zaschne a nejde a nejde odstranit. Většina z nás šáhne po písku na nádobí. Pomůže, že? Ale ruce ho nemají moc v oblibě. V Euroně na to mysleli a mají (2) Čistící tekutý písek na nádobí, obsahující hedvábný protein.

Nádobí se může lesknout jako dřív

Když dáte šanci (3) Čističi na trouby a grily – vyčistíte s ním nejen napečené kastroly, plechy, ale i grilovací rošty a vnitřek trouby (! nepoužívejte na hliník !). A pokud si nechcete pořizovat další lahvičku, zvolte šetrnější způsob – koncentrovaným (4) Universálem.

Nevzdávejte to ani u nádobí, které je letité! Máte-li milé kousky, vdechněte jim nový život díky těmto čističům a těšte se znovu z jejich krásy. 🙂

3010Co s vodním kamenem?

Také vás trápí tvrdá voda a zanáší rychlovarnou konvici, kávovar a další nádobí i domácí přístroje? Pak si pořiďte (5) Rychlorozpouštěč vodního kamene. Oproti octu má tu výhodu, že po jeho použití nemusíte intenzivně větrat.

Nákupní seznam zmíněných úklidových pomocníků:

Seznam si otevřete po kliknutí na toto tlačítko (bez nutnosti zadávat e-mail):

 
Nákupní seznam - ruční MYTÍ NÁDOBÍ

Objednejte si vybrané:

Návod, jak na první objednávku najdete zde >>

Přeji, ať i vaše nádobí je jako nové.

Iva K. 

Iva Kolářová

Návrhářka interiérů ladících s duší a průvodkyně tvorbou domovů,
která i vás naučí jak s lehkostí pečovat o svůj domov, aby on pak hýčkal vás. :)

Ivě můžete napsat nebo se ji zeptat na iva@ivakolarova.cz
Používáte FB? Připojte se ke skupině Úklid s lehkostí .

Komentáře

 • Vánoční úklid krok za krokem

 • Zkroťte nepořádek jednou provždy

 • Úklidový tahák pro životní pohodu

 • Nejnovější příspěvky

 • TAHÁK Jak začít uklízet s lehkostí

 • 6 týdenní Průvodce VELKÝM úklidem domova

 • Rubriky

 • Ve spojení i na FB

 • Uklízejte s lehkostí :)

  Objednejte si sérii e-mailů, která vám představí úklidové pomocníky a naučí i vás mít uklízení raděj. Navíc to bude kořeněno poznatky z Feng-Shui.

  Vaše osobní údaje (jméno, e-mailová adresa) jsou u mě v bezpečí a budu (Iva Kolářová, IČ 601 24 415) je na základě Vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy.
  Stisknutím tlačítka vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro zaslání e-booku a dalších newsletterů ode mě, které se budou týkat souvisejícího tématu.
  Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko ODHLÁSIT v každém zaslaném e-mailu.


  Zadejte váš e-mail a jméno do formuláře, klikněte na tlačítko a já vám 1x týdně pošlu tipy, jak na úklid s lehkostí:

 • Ladíme domov pro skvělý život

  Pečovat o domov můžete i díky  úpravám interiérů, které propojují feng-shui s interiérovým designem, architekturou, osobním růstem a dalšími oblastmi života. Začtěte se na mé osobním blogu zde >>