Uklízejte s lehkostí a s úsměvem

Chcete mít uklizeno, ale nebaví vás to?

Mě také ne. Protože mám pocit zmaru, když stále dokola dělám tu samou činnost – neustále odklízím odhozené věci, namáhavě a dlouho drhnu vanu i sklokeramickou desku. O zapatlané troubě se vyjadřovat nebudu. Zašpiněná okna, to je kapitola sama o sobě! A hromada špinavého prádla s včas nevypranými fleky?! Škoda mluvit. K tomu všemu musím čuchat nevábné pachy (i několi dní) a mám vysušené ruce – ať už z rukavic nebo bez nich.

A nejsmutnější je, že je to všechno bez dlouhodobého účinku! Máte také pocit, že sotva se otočíte, tak právě uklizené místo je opět zaprášené, zapatlané a zanesené věcmi? 🙁

Přitom místo úklidu by se dalo dělat tolik báječných věcí!

Jenže CO dělat, když chcete mít kolem sebe čisto?!

Nerada uklízet + toužit po čistotě + nemít uklizečku = neřešitelný problém.

Neřešitelný?!

Ne!!!

Kdo hledá a touží, ten objeví. A mně přišla do cesty úžasná česká drogerie Eurona by Cerny. Je na českém trhu více jak 12 let. A nejlepší je, že je šetrná nejen k vašim rukám, ale i k vašemu času, peněžence a životnímu prostředí, protože neobsahuje (na rozdíl od běžné komerční drogerie) fosfáty, chlór, formaldehydy, perboráty a není testována na zvířatech.

Uklízejte s lehkostí a úsměvem

Uklízejte s lehkostí a úsměvem

Drogerie, která šetří váš čas

To byl můj nedostižný sen. A ten se teď stal skutečností. Je to díky tomu, že výrobky od Eurony fungují na bázi enzymů, které sice nečistí okamžitě, ale také nepotřebují vaši přítomnost a námahu. Takže v době, kdy přípravek pracuje, vy se můžete věnovat příjemnějším věcem. Pak jen přijdete a dané místo očistíte s lehkostí. Dokonalé.

Navíc to voní, šetří to vaše ruce a po některých přípravcích věci září a lesknou se.

A jak šetří vaše peníze?

Jednoduše. Jedná se o koncentráty (bez zbytečných plnidel a vody navíc), které si naředíte dle aktuální potřeby. Díky tomu také nepotřebujete více lahviček na různě intenzivní špínu – přece jen je rozdíl mezi jídelním stolem po lehké svačině a promaštěnou digestoří nad plynovým sporákem.

Naředěné přípravky v přepočtu stojí méně, než běžně dostupná komerční drogerie. A navíc díky tomu, že neobsahují balast navíc, jako jsou třeba plnidla – snižují spotřebu vody při praní prádla i oplachování nádobí. U ledničky a při žehlení snižují spotřebu elektrické energie. Svou šetrností prodlužují životnost spotřebičů a výbavy v interiérech. Prodlužují životnost a kvalitu prádla.

Pro více informací

mi napište na iva@ivakolarova.cz nebo zavolejte na telefonní číslo 737 879 400, ráda i vám poradím:

 • Na jakou špínu máte použít který přípravek.
 • Jak vybraný přípravek prakticky použít.
 • Co dalšího umí.
 • Co dělat když to nefunguje, jak jste si přáli.
 • Jak s Euronou ušetříte peníze, nebo si můžete přivydělat.
 • Když můžete získat dárky nebo produkty navíc díky pravidelným akcím Eurony.

Zajímá vás tyto výrobky, i jak uklízet s lehkostí?!

Objednejte si e-mailový seriál, který vás seznámí s výrobky a tím, jak na úklid s lehkostí. Navíc to bude kořeněno poznatky z Feng-Shui. Seriál si objednejte přes tento formulář dole:

Zadejte váš e-mail a jméno do formuláře, klikněte na tlačítko a já vám 1x týdně pošlu tipy, jak na to.

Vaše údaje slouží pouze pro naši komunikaci. 
Odesláním formuláře mi dáváte Váš souhlas se zasíláním obchodních sdělení. Tento svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat - z odběru se odhlásíte odkazem, který je v patičce každého mého mailu.  

Iva Kolářová

Návrhářka interiérů ladících s duší a průvodkyně tvorbou domovů,
která i vás naučí jak s lehkostí pečovat o svůj domov, aby on pak hýčkal vás. :)

Ivě můžete napsat nebo se ji zeptat na iva@ivakolarova.cz
Používáte FB? Připojte se ke skupině Úklid s lehkostí .

Komentáře

 • Vánoční úklid krok za krokem

 • Zkroťte nepořádek jednou provždy

 • Úklidový tahák pro životní pohodu

 • Nejnovější příspěvky

 • TAHÁK Jak začít uklízet s lehkostí

 • 6 týdenní Průvodce VELKÝM úklidem domova

 • Rubriky

 • Ve spojení i na FB

 • Uklízejte s lehkostí :)

  Objednejte si sérii e-mailů, která vám představí úklidové pomocníky a naučí i vás mít uklízení raděj. Navíc to bude kořeněno poznatky z Feng-Shui.

  Vaše osobní údaje (jméno, e-mailová adresa) jsou u mě v bezpečí a budu (Iva Kolářová, IČ 601 24 415) je na základě Vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy.
  Stisknutím tlačítka vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro zaslání e-booku a dalších newsletterů ode mě, které se budou týkat souvisejícího tématu.
  Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko ODHLÁSIT v každém zaslaném e-mailu.


  Zadejte váš e-mail a jméno do formuláře, klikněte na tlačítko a já vám 1x týdně pošlu tipy, jak na úklid s lehkostí:

 • Ladíme domov pro skvělý život

  Pečovat o domov můžete i díky  úpravám interiérů, které propojují feng-shui s interiérovým designem, architekturou, osobním růstem a dalšími oblastmi života. Začtěte se na mé osobním blogu zde >>