Ještě jednou Vás vítám 

na netradiční úklidové cestě, kterou Vás provedu spolu s  

online Průvodcem VELKÝM jarním úklidem 


Proč se najednou objevuje slovo VELKÝ? Protože jsem zjistila, že mnoho lidí není připraveno pustit se do tak intenzivní práce, jako vy - není připraveno věnovat 6 týdnů soustředěné péče svému bydlení (a svému životu). 

Jste výjimečná - uvědomujete si to?!

Vy víte, že chcete se svým bydlením (a životem) "něco" pořádně udělat. A právě to slůvko "pořádně udělat" Vás odlišuje od těch, kteří si naříkají, ale raději si jen pustí v televizi 58. díl seriálu, a pak s kamarádkou u kafe po dvacátý třetí probírají, jak ten život je děsný...

Vy možná také, avšak děláte také něco "navíc". A k tomu Vám z celého srdce gratuluji. A je mi ctí, že Vám můžu přispět - radou, konkrétními návody, postupy a podporou. 🙂 

Iva 

DŮLEŽITÉ:  Přístupové údaje do členské sekce vám přijdou mailem, v pátek. 

Teď si pusťte 1. video - NALADĚNÍ, abyste se ještě více vyladila na svůj ZÁMĚR: 

Pořádně doma probrat věci a uklidit.  


(Bohužel jsem video natáčela v době, kdy se začalo stmívat, proto je postupně nahrávka tmavší a tmavší. Když jsem to zjistila, tak už jsem novou nedělala, abych zachovala tu náladu prvního úvodu.)  

  • Ve videu se dozvíte osnovu Průvodce - obou částí - DOMOV a DUŠE. (Pokud 2. část nemáte a chcete, napište mi na iva@ivakovalarova.cz a domluvíme se.) To budete moci udělat i v průběhu kurzu.
  • Naslouchejte s otevřeným srdcem a myslí, důvěřujte tomu, že si teď, během této doby uklidíte přesně tolik a ta místa, která v současné době potřebujete mít čistá, srovnaná... I když se vám teď zdá, že průvodce začíná chaoticky, vzpomeňte si, že:
  • i vesmír vznikl z chaosu,
  • žijeme v duálním světě - proto, abyste na konci měla ve svém bydlení pořádek, tak vůbec nevadí, že začínáte v "chaosu", možná naopak. 

Tento přístup vás naučí dovednost pro náročné situace = DŮVĚŘE a hluboké VÍŘE, že ať je sebehůř, tak vždy z každé situace vede cesta (cesty!) ven, přestože není vždy hned čitelná - jak jsem se zmínila ve videu představujícího průvodce - tento Průvodce bude nejspíš živelný a improvizující. Přesto vás provede tak, abyste za 6 týdnů měla:  

  • věci doma probrané = uvolnila u vás místo, a tak měla více prostoru i na život a pro sebe, 
  • zbavila se všeho, co už nechcete, 
  • zbavila se rozbitého, 
  • měla upravený a příjemný domov

Je zásadní, abyste věděla CO CHCETE, důvěřovala  a vytrvala

Abyste uskutečnila svůj záměr, tak Průvodce vám v jednotlivých částech předá: 

TEORII

Ať víte, PROČ máte co uklízet v daném prostoru.

KONKRÉTNÍ postup

Ať víte, CO a JAK máte udělat. A případně, KOMU si říct o pomoc.

POVZBUZENÍ

Potřebnou dávku, včetně motivací. 🙂

Ptejte se! 

Pokud vám není cokoliv jasného, napište mi - mail/SMS, nebo zavolejte na 737 879 400. 

Vám, prvním odvážným se budu věnovat naplno, co to půjde, proto se neostýchejte a ozvěte se. 🙂 

Dost pravděpodobně se stane, že mně je vše zcela jasné (vždyť tímto žiju roky, spíš celý život), a tak něco opomenu popsat - to by bylo škoda, aby vás to zbrzdilo! 

 

Držím vám palce, ať za 6 týdnů máte bydlení, které vás těší. 

Iva 

PS:

Teď se projděte svým domovem a nafoťte si ho - v každé místnosti udělejte aspoň 4 fotky, vyfoťte i vnitřky uzavřených skříní. A hlavně nafoťte TY MÍSTA, ze kterých šílíte. ... Za 6 týdnů si to porovnáte a uvidíte TEN ROZDÍL. 😀  

 

+420 737 879 400

iva@ivakolarova.cz